O kine Ster Century Cinemas Košice

Kino sa nachádza v obchodnom centre Galéria neďaleko Steel areny. Dostanete sa k nám zo všetkých častí mesta mnohými linkami MHD. Kino disponuje štyrmi klimatizovanými sálami, z ktorý dve majú zariadenie na 3D projekciu, ďalšie dve na 2D projekciu. Vo všetkých  je možné premietať so zvukom Dolby Surround 7.1. Kapacita kina je 559 sedadiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Filmový zážitok umocnia občerstvením zásobené bufety - pukance, nachos, sladkosti, studené nápoje a nechýba ani káva. To všetko si môžete vychutnať priamo pri filmovom zážitku.

Fotogaléria

Technológie v našom Kine

Záleží nám na Vašom zážitku v kine, preto sme do všetkých našich kín naimplementovali najkvalitnejšiu a najmodernejšiu 3D technológiu DOLBY 3D DIGITAL CINEMA, pre najčistejší obraz a najjasnejšie prirodzené farby. Dolby 3D ponúka ten najlepší zážitok zo sledovania filmu, aký je vobec možný. Zároveň ako jediná sieť multikín na Slovensku, máme digitálny zvukový systém DOLBY SURROUND 7.1, pre najlepší filmový zážitok. 

Dolby Digital Plus 7.1 from Reserve17 on Vimeo.

Sedadlá v sálach

Máte možnosť zobrazenia rozloženia sedadiel v našich jednotlivých sálach. Sála 1 -  Digital 2D, 135 sedadiel,  Sála 2 - Digital 2D, Digital 3D, 174 sedadiel,  Sála 3 - Digital 2D, Digitál 3D, 153 sedadiel,  Sála 4 - 35 mm, 97 sedadiel

Fotogaléria

Miesta pre vozíčkarov

V každej sále máme 2 vyhradené mieste pre vozíčkarov a do každej sály je bezbarierový prístup.

Nájdi svoj film