Hviezdne detské kino

Milí diváci,

srdečne Vás pozývame na detskú akciu v Ster Century Cinemas pod názvom HVIEZDNE DETSKÉ KINO s rozprávkou nielen pre deti: V HLAVE 2.

V pokračovaní mimoriadne obľúbeného filmu V hlave 2  od spoločností Disney a Pixar budú mať diváci opäť možnosť vidieť, čo sa deje v hlave teraz už čerstvej tínedžerky Riley. Dejú sa tu veľké veci – v riadiacom centre prebiehajú nečakané stavebné práce, aby sa tu mohli ubytovať prekvapiví noví hostia – úplne nové emócie! Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Nechuť, ktorým sa dlho darilo držať veci celkom pod kontrolou, sa ocitnú v úzkych, keď sa ich spoločnosť zrazu rozrastie o úplne nové nepoznané emócie Úzkosť, Závisť, Trapas a Nudu ….

Tešiť sa môžete na príjemnú spoločnosť a plno detských aktivít. Chýbať nebude obľúbený rozprávkový kvíz, v ktorom môžete vyhrať krásne ceny, maľovanie na tvár, tombola a sladký balíček pre každé dieťa.

  • Kedy: 16.jún 2024
  • O koľkej: sprievodný program začína o 15:00hod., film začína o 16:00hod.
  • Kde: OC Galéria na 3.poschodí
  • Vstupenky v predpredaji: Kúpiť vstupenky TU

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac info

V hlave 2 | HVIEZDNE DETSKÉ KINO

Pokračovanie mimoriadne obľúbeného a úspešného animovaného rodinného filmu V HLAVE od študiá Disney a Pixar “VHLAVE 2” sa vracia opäť do mysle tentokrát už čerstvej tínedžerky Riley a to práve v čase, keď ústredie prechádza náhlou demoláciou, aby uvoľnilo miesto pre niečo úplne nečakané. Film V hlave 2 prináša Veľké zmeny – Nové Emócie! Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Znechutenie, ktoré podľa všetkého dlho úspešne fungovali, si nie sú isté, ako sa majú cítiť, keď sa objaví Úzkosť. A zdá sa, že nie je sama. Film V HLAVE 2 prichádza do kín 13. júna 2024. Zobraziť viac

2D SD MP

Nájdi svoj film